O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o. powstał w 2013 roku w wyniku połączenia pasji i wiedzy dwóch kobiet. Początkowo Centrum Medyczne mieściło się w innej części Bydgoszczy, wówczas Endo- Medica oferowała usługi świadczone przez ośmiu lekarzy specjalistów.

Dziś, na powierzchni ponad 700 m2, Endo-Medica świadczy swoje usługi przy ul. Ogrody 14, oferuje dostęp do ponad 50 lekarzy specjalistów. Dzięki bardzo wysoko wykwalifikowanej kadrze, skrupulatnie dobieranej do potrzeb klientów, jest nie tylko jedyną w pełni prywatną przychodnią w Bydgoszczy, ale także umożliwia konsultacje u tak rzadkich lekarzy jak immunolog czy genetyk.

Wysoki standard zarówno obsługi jak i wykończenia placówki zapewnia pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To, co wyróżnia Endo-Medicę na tle innych placówek to fakt, że kompleksowo zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów borykających się problemem niepłodności – w tym zakresie zapewniamy dostęp do konsultacji ginekologa, endokrynologa-ginekologa, androloga, urologa, seksuologa oraz poradni leczenia niepłodności.

Wśród poradni wielospecjalistycznych na szczególne zainteresowanie zasługują poradnie dziecięce: kardiologiczna, urologiczna, chirurgiczna, laryngologiczna, dermatologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, alergologiczna, ortopedyczna, immunologiczna czy hematologiczna. Pacjenci Centrum Medycznego Endo-Medica mogą skorzystać również z badań USG, badania Echo serca, biopsji czy testów alergologicznych.

 

Należy także pamiętać o sercu placówki, czyli Naszym wspaniałym personelu rejestracji. To właśnie one – Panie ze zdjęcia odpowiadają, za biurowe prace niezbędne do prawidłowego funkcjonowania placówki. Prowadzą kolejki oczekujących, przechowują i udostępniają dokumenty, a także udzielają informacji odnośnie placówki oraz zasad jakie u Nas panują. Dzięki takiemu zespołowi, możemy pochwalić się osiągnieciami jakie w ostatnich latach udało nam się uzyskać!