NZOZ Endo-Medica Bydgoszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endo-Medica Sp. z o.o. powstał w 2013 roku w wyniku połączenia pasji i wiedzy dwóch kobiet. Początkowo Centrum Medyczne mieściło się w innej części Bydgoszczy, wówczas Endo-Medica oferowała usługi świadczone przez ośmiu lekarzy specjalistów.

Obecnie Endo-Medica działa na obszarze o powierzchni ponad 700 m2, zlokalizowanej przy ulicy Ogrody 14, gdzie oferuje dostęp do ponad 50 lekarzy specjalistów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, która jest starannie dobierana z uwzględnieniem potrzeb klientów, Endo-Medica nie tylko jest jedyną w pełni prywatną przychodnią w Bydgoszczy, ale również umożliwia konsultacje u specjalistów, których rzadko można spotkać, takich jak immunolog czy genetyk.

Wysoki standard zarówno obsługi, jak i wykończenia placówki zapewnia pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To, co wyróżnia Endo-Medicę na tle innych placówek to fakt, że kompleksowo zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów borykających się z problemem niepłodności – w tym zakresie zapewniamy dostęp do konsultacji ginekologa, endokrynologa-ginekologa, androloga, urologa, seksuologa oraz poradni leczenia niepłodności.

Wśród poradni wielospecjalistycznych na szczególne zainteresowanie zasługują poradnie dziecięce: kardiologiczna, urologiczna, chirurgiczna, laryngologiczna, dermatologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, alergologiczna, ortopedyczna, immunologiczna czy hematologiczna. Pacjenci Centrum Medycznego Endo-Medica mogą skorzystać również z badań USG, badania Echo serca, biopsji czy testów alergologicznych.

 

Należy także pamiętać o sercu placówki, czyli naszym wspaniałym personelu rejestracji. To właśnie one – Panie ze zdjęcia – odpowiadają za biurowe prace niezbędne do prawidłowego funkcjonowania placówki. Prowadzą kolejki oczekujących, przechowują i udostępniają dokumenty, a także udzielają informacji odnośnie placówki oraz zasad, jakie u nas panują. Dzięki takiemu zespołowi możemy pochwalić się osiągnięciami, jakie w ostatnich latach udało nam się uzyskać!