O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Endo-Medica” powstał w 2013 roku w wyniku połączenia pasji i wiedzy dwóch kobiet. Początkowo Centrum Medyczne mieściło się przy ul. Skorupki 98, wówczas Endo- Medica oferowała usługi ośmiu lekarzy specjalistów.
Dziś, na przestrzeni prawie 700 m2, Endo-Medica świadczy swoje usługi przy ul. Ogrody 14, oferuje dostęp do ponad 40 lekarzy specjalistów. Dzięki bardzo wysoko wykwalifikowanej kadrze, skrupulatnie dobieranej do potrzeb klientów, jest nie tylko jedyną w pełni prywatną przychodnią w Bydgoszczy, ale także umożliwia konsultacje u tak rzadkich lekarzy jak immunolog czy genetyk.
Wysoki standard zarówno obsługi jak i wykończenia placówki zapewnia pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. To, co wyróżnia Endo- Medicę na tle innych placówek to fakt, że kompleksowo zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów borykających się problemem niepłodności - w tym zakresie zapewniamy dostęp do konsultacji ginekologa, endokrynologa-ginekologa, androloga, urologa, seksuologa oraz poradni leczenia niepłodności.
Wśród poradni wielospecjalistycznych na szczególne zainteresowanie zasługują poradnie dziecięce: kardiologiczna, urologiczna, chirurgiczna, laryngologiczna, dermatologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, alergologiczna, ortopedyczna, immunologiczna czy hematologiczna. Pacjenci Centrum Medycznego Endo-Medica mogą skorzystać również z badań USG, badania Echo serca, biopsji czy testów alergologicznych.

Nasza oferta

Oferujemy konsultacje w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz drobne zabiegi w zakresie chirurgii, dermatologii, ortopedii i ginekologii.
Zapewniamy szeroki zakres badań, m. in. USG, biopsje, testy alergologiczne, badania cytologiczne, echo serca.
Image

Polecamy badania:USGUSG 3DUSG 4DEcho sercaUSG piersi

Laboratorium Mikrobiologiczne

Wykonujemy badania mikrobiologiczne, badania analityczne, badania histopatologiczne, badania cytologiczne i badania nasienia.