Puchała Jakub

Puchała Jakub – lek.

Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu, zainteresowaniu i pasji, z którą podchodzę do mojej pracy mogę zaoferować Państwu profesjonalną opiekę i doradztwo, co przekłada się na skuteczność leczenia. Mając na uwadze fakt, że w procesie leczenia równie ważną sprawą jak prawidłowa diagnoza i opieka jest dobry kontakt z chorym –gwarantuję, iż Pacjent może liczyć na zaangażowanie, zindywidualizowane podejście oraz na wyczerpujące odpowiedzi i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Leczenie:
– Kontrola i prowadzenie pacjentów po wysokoenergetycznych urazach ze złamaniami wielomiejscowymi; kontrola Pacjentów po przebytych złamaniach w obrębie miednicy.
– Diagnostyka i leczenie zespołów bólowych układu kostno-stawowego oraz układu tkanek miękkich- Leczenie i kontrola leczenia urazów układu kostno-stawowego – złamań, zwichnięć, skręceń oraz innych obrażeń narządu ruchu.
– Kontrola leczenia ran w obrębie kończyn, w szczególności uszkodzeń w obrębie rąk
– Kwalifikacja do leczenia z wykorzystaniem ortez. Wymiana unieruchomień gipsowych . Wykorzystanie unieruchomień syntetycznych/polimerowych
– Diagnostyka i leczenie zachowawcze wad wrodzonych i nabytych, wad postawy, wad stóp
– Diagnostyka i leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów a w szczególności stawów biodrowych i kolanowych
– Diagnostyka i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa
– Diagnostyka i leczenia schorzeń tkanek miękkich, entezopatii, zapaleń ścięgien.
-Punkcje stawów, kaletek; iniekcje dostawowe
– Leczenie z użyciem iniekcji z osocza bogatopłytkowego – PRP- zmiany przeciążeniowe, zapalne, pourazowe, zmiany zwyrodnieniowe