Mazur Anita

Mazur Anita

Lek.

Specjalizacje

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Kontakt

52 373-11-22; 791-370-300

O mnie...

Dr Anita Mazur jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Przez siedem lat była asystentem w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy. Uzyskała tytuł lekarza specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii w 2009r. W szczególności zajmuje się dermatologią estetyczną, dermatochirurgią, laseroterapią oraz leczeniem chorób włosów.

Jako jedna z nielicznych lekarzy w Polsce posiada certyfikat ukończenia MIĘDZYNARODOWEJ SPECJALIZACJI Z MEDYCYNY PRZECIWSTARZENIOWEJ organizowanej przez Światowe Towarzystwo Medycyny Anti- Aging (WOSAAM). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz  Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej.

W swojej pracy z zaangażowaniem realizuje założenia medycyny przeciwstarzeniowej. Proponuje pacjentom, odpowiednie dla nich, leczenie poprawiające nie tylko kondycję skóry ale również jakośc życia. W procesie tworzenia zdrowego wizerunku pacjentów korzysta z doświadczenia i wiedzy zarówno polskich jak i światowych autorytetów współczesnej medycyny estetycznej i dermatologii. Swoje  kwalifikacje zawodowe podnosi poprzez uczestnictwo w licznych kongresach naukowych oraz praktycznych szkoleniach z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej.